Dobrodošli na Avtoforum.net. Kliknite tukaj za registracijo.
Registracija je brezplačna in vam vzame le minutko časa, omogoča pa vam uporabo vseh funkcij foruma.

Avtokozmetika MP - poliranje, čiščenje, nega vozil,...

Teme o avtokozmetiki, poliranju, avtopralnicah in ročnem pranju, negi notranjosti,...
Slika

Avtokozmetika MP
Matej Pavlič s.p.
Ulica Mirana Jarca 6
1233 Dob

Kontakt:
041-908-050
avtokozmetika.mp@gmail.com

Lep pozdrav:)

kot kolega blink182 se tudi sam ukvarjam z vsem kar je povezano z ciscenjem oz. nego vozil nasploh, s tem se ukvarjam ze kar nekaj let bolj za hobi kot zares, lahko recem da tudi vem kaksno stvar ali dve o vsej avtokozmetiki, o cistilih, postopkih,itd.

predstavil bi pa tudi s oje delo in projekte za katere mislim da so vredni ogleda ce ne zarad razlike prej in potem, ali svinjaka ki ga nekateri puscajo, se pa
ziher vmes najde kaksen zanimiv avto, morda kdo zve kaj novega:)

prvi projekt je ubistvu zadnji projekt, tukaj je pa opis s slikami, sa nebom dolgovezil;)

Na globinsko čiščenje sem dobil tegale lepotca(cls 350 amg look) sicer ne v takem stanju kot bi se spodoblo, ampak je bil zato tolk večji užitek delat na njem, ker mi vreme in čas nista bila naklonjena, žal ni bil kot nov, ampak dve urce več pa bi bil, na koncu se mi je pred prihodom stranke še fajn uscalo tako da mi je oprav ičenih nekaj kapljic na zadnjih slikah. ščistilo se je v notranjosti vse, zunaj pa tudi.
Začel sem stropom in stebrički, nadaljeval na sedežih, nato armatura in plastika, vratne panele, na koncu še tla in predpražniki, stekla, nato pa zunanje pranje, zaščita usnjenih predelov, in detajli na zunanjosti, kot tudi v notranjosti, večkratno presesaval sedeže, ker perforirano usnje rado v sebi zadrži čistilo in tudi kremo za usnje, odstranil sem tudi dve vinjeti, in lepilo neuspešno odstranjene vinjete, in nekaj smole na zunanjosti.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

to komentarjo, vprasanja, kritike... dobrodosli/e :)
Zadnjič uredil Bombo, dne 24.06.2014, 11:52.

7 uporabnikom je to všeč.
pavlich

Všečkov: +732

Lepo narejeno :ok Ko gledam kake zverine nekateri pucate, sj kar nisem prepričan če bi pripeljal še svojega "povprečneža" :D

1 uporabniku je to všeč.
DePalmo
Uporabniški avatar

Všečkov: +4655
Kraj: Okolica Grosuplja
Avto: Peugeot 406 Coupe

Sem prepričan, da takih avtov ni toliko veliko, kot bi človek dobil občutek zgolj iz slik. Se pa strinjam, da je po moji nestrokovni oceni tole zelo lepo izpadlo.
horn3t
Uporabniški avatar

Všečkov: +5300
Kraj: Koeln, Nemčija
Avto: Skoda Yeti

Ma nevem :) Imamo trenutno tri teme pa ko jih na hitro preletim, so zmer kaki stroji na slikah. Al pa sam jaz tako vidim...
DePalmo
Uporabniški avatar

To je verjetno najboljša reklama ;)

1 uporabniku je to všeč.
horn3t
Uporabniški avatar

Všečkov: +5300
Kraj: Koeln, Nemčija
Avto: Skoda Yeti

Na takih avtih se da dobr delat in lepo pokazat rezultate :) ce jih je pa velik boste pa presodl sami:) seveda je to najboljsa referenca, kar pa ne pomeni da bi se branil kateregakol avta zrihtat..

1 uporabniku je to všeč.
pavlich

Se en nevsakdanji projekt,

Tole je porsche carrera 911, sveže oblečena v plastidip (za tiste ki neveste to je barva v spreju ki se jo po želji samo olupi dol z avta.

Ker je bil avto sveže"pobarvan" niti ni bil umazan, zato je bil deležen velike količine Ab citrus washa, in snowfoam-a z istim APC cleanerjem, dovolj je bilo že da sem opral detajle, platišča in kar spada zraven, z gobo sem ga le preletel, saj tako ali tako ni bilo veliuko efekta. spolirane izpušne cevi, očiščena stekla, pnevmatike premazane z Ab berry blast(PRIPOROČAM) itd itd..

notranjost pa je bila kar zapacana, zato sem ga napadel z AB FAB, temeljitop presesal in očistil detajle, usnje premazal z Wolf leather revival.

malo je rosilo, pa sem si postavil malo strehe, slike;

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

zatem bi moral oprat še tole mrcino, pa je lastnik imel nesrečo na poti nazaj..
Slika

1 uporabniku je to všeč.
pavlich

To je tut res, da se take lepotce bolj podrobno pogleda, kot pa kake "normalne" avte :)

1 uporabniku je to všeč.
DePalmo
Uporabniški avatar

A si ti nor kakšne mrcine! Lepo opravljeno :ok

Veš kaj pa mene zanima. Ta ponjava - streha ki jo imaš. Kako se ti kaj obnese?
ford_powwa
Uporabniški avatar

Všečkov: +201
Kraj: SLO
Avto: Ford

tale arafat je kar uporabna zadeva,
dobro je ker je hitro ppstavljen in hitro podrt in ne zavzame veliko prostora, senca, zascita pred lazj
dezjem, nastavljiv po visini..
je pa smotan ker morta to postavt dva, mocan veter ga odpihne ce ni pritrjen, pa za 300eu se nebi smela vmezna vez zlomit kar tako kokr se je zgodilo men. ampak nasploh sem zadovoljen mi je ze parkrat rit odnesel pri vremenskih razmerah :)
pavlich

Naslednja

Vrni se na Avtokozmetika