Dobrodošli na Avtoforum.net. Kliknite tukaj za registracijo.
Registracija je brezplačna in vam vzame le minutko časa, omogoča pa vam uporabo vseh funkcij foruma.

Kaj ste danes storili na avtu?

Splošna avtomobilistična debata, novice, novi modeli, zavarovanje in registracija, itd...
Jest sm šveda polno natočil, pa peljal bejbo pa njeno familijo na morje, za en dan, lih tok da bom malo lažje dočakal dopust v avgustu.. :D

4 uporabnikom je to všeč.
AssKicker
Uporabniški avatar

Všečkov: +3822
Kraj: Bled
Avto: volvo V70 D5 AWD heico

Naročil dve nove gume Uniroyal za spredaj ker z Vredestein nisem zadovoljen. V suhem so kar dobre, v mokrem mi pa ni všeč da preveč rade spodrsnejo. Se bom pač sprijaznil da mi jih bo spredaj radiralo, ampak glede na oprijem na mokri cesti, sem pripravljen to požret.

Za tiste ki se bojijo mokre ceste in se cijazijo, bojo Vredestein dobre ...

3 uporabnikom je to všeč.
DePalmo
Uporabniški avatar

Všečkov: +4712
Kraj: Okolica Grosuplja
Avto: Peugeot 406 Coupe

Pripravil vse za jutrišnji odhod in načrtovanih 2500km. :okbig

4 uporabnikom je to všeč.
mjurma2

Všečkov: +1747
Kraj: Sorško polje
Avto: Jugo + Saab 9000

Čez vikend smo montirali gumbek za proti kraji avta, danes je pa dobil nove Nexen gume za smešno ceno :mhm

1 uporabniku je to všeč.
BlueBarry
Banned

Všečkov: +117

zakaj je dobr gumbek proti kraji? jaz imam še sedaj avto odklenjen in kluč v klučavnici pa ga nihče noče odpeljati :angry :wrong
8dni je celo lavfal pred lokali (seveda odklenjen) ko sem šel na pivo in ga tudi takrat ni nihče odpeljal :hmm

2 uporabnikoma je to všeč.
Mr zero

Všečkov: +3289
Avto: psa

da ti ne ukradejo avto?! nimamo vsi neke nezanimive francoze in se ne potikamo samo od službe pa do lokala...
BlueBarry
Banned

Všečkov: +117

Hvala bogu, ker potem bi jim cena prevec narasla, tako pa lahko kupimo vrhunski avto za nic denarja in se brez pretiranega sekiranja vozimo kot lordi. :okbig

7 uporabnikom je to všeč.
Zeko124
Uporabniški avatar

Všečkov: +5315
Kraj: Vsepovsod
Avto: Cimos Ami8 Berline

V zadnjem tednu z avtom naredil cca. 600km, danes pa zmontiral nove sprednje gume in ponovil optiko drugje. Ugotovilo se je da je stek bil napačno nastavljen in mi je zato sprednje gume radiralo kot radirko. Kako je po optiki še nevem, se pa pelje lepše kot prej.

V planu je še dezinfekcija in polnitev klime, nato pa čez cca. 5000km glavni servis.

5 uporabnikom je to všeč.
DePalmo
Uporabniški avatar

Malo sprehodil Hirscha po Gorenjskih cestah. :ok

5 uporabnikom je to všeč.
Nos
Uporabniški avatar

Všečkov: +11749
Kraj: jenrejtneŠ
Avto: Saab TTiD Hirsch

Včeraj zvečer opral avto od zunaj, danes pa naredil kratko testno vožnjo po AC. Prvi občutki po ponovni optiki so da se avto pelje precej lepše, ampak bom za vikend naredil malo več kilometrov da vidim če je to to, gume pa tudi niso bile videt kaj zradirane. Očitno bom menjal mehanika.

3 uporabnikom je to všeč.
DePalmo
Uporabniški avatar

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Splošna avtomobilistična debata