Dobrodošli na Avtoforum.net. Kliknite tukaj za registracijo.
Registracija je brezplačna in vam vzame le minutko časa, omogoča pa vam uporabo vseh funkcij foruma.

Obnavljanje turbine - By LYNX

Motor z vso periferijo, menjalnik, prenos moči na kolesa, izpušni sistem,...
Kje pa kupuješ sete za obnovo? Sredice verjetno ne kupiš? Oz, če poznaš kakega zanesljivega prodajalca sredice (to se mi zdi še najbolj enostavno).
Na ebay-u jih je en kup, pa vsi imajo relativno dobre feedback-e

Verjetno bom mojega cliota malo razmotiral :)
gorazdkop

Všečkov: +110

Turbina se mora še centrirat z odjemanjem materiala.Včasih ni dovolj samo ležaje zamenjat.Meni je na bmw žvižgala na hladnem motorju tako močno,da sem misli,da me lovi policija s sireno.Že so bile povite loputice na vetrnici tak,da je bilo zadnji čas.
robndi

Všečkov: +73

me zanima ali ima kdo kontakt od lynx-a in ali ve če še zmeraj obnavlja turbine.

lp
BlueBarry
Banned

Všečkov: +117

Moja izkušnja je taka. Ko sem par postov nazaj (in dosti več časa) spraševal o nabavi, sem potem kupil nekaj kitajskega in poceni iz ebaya. Govorim o sredici za renault 1.5dci 82 KM motor.
Zamenjava same sredice je enostavna, malo bolj zapleteno je dobiti dol turbino, ampak tudi gre. No, ta sredica mi je zdržala 30kkm potem pa je spustila dušo. Dobila je cm zračnosti in skozi njo je dobesedno teklo olje v izpuh.
zato sem pred kratkim kupil sredico proizvajalca Melett. Vgradil in zdaj vozim. Zaenkrat super. Ker pri prejšnji je bil že nek čuden prizvok. V glavnem, zaenkrat priporočam.
Prva je bila nekaj malejga čez 100€, melettova pa 208 evrov. Seveda s poštnino.

1 uporabniku je to všeč.
gorazdkop

Všečkov: +110

Prejšnja

Vrni se na Pogonski sklop