Peugeot 5008 facelift (modificiran) 2014
August 26, 2013 in Novi modeli by Avtoforum.net
Peugeot je naznanil, da bo na avtosalonu v Frankfurtu javnosti prvič predstavil faceliftano verzijo modela 5008. Že pred javno predstavitvijo pa je francoski proizvajalec vozil predstavil prve uradne slike in podal nekaj informacij o modelu.
Modificirana verzija modela 5008 vključuje zadnje Peugeotove oblikovalske trende. Tako najdemo spredaj sedaj že prepoznavno Peugeotovo novo masko ter novo izbiro platišč, ki varirajo med 16 in 18-colskimi. Zadnji del je praktično nespremenjen. Tudi v notranjosti drastičnih sprememb ni. Novi je head-up zaslon, ki v barvah prikazuje pomembne podatke. V vzglavnike se po novem lahko namestita dva 7-inčna zaslona z opcijami Bluetootha ter imata razno podporo za audio in video medije.
Kupci lahko izbirajo med štirimi bencinskimi in štirimi dizelskimi motorji, na voljo pa so kombinacije z ročnim, avtomatskim ali ETG menjalnikom.
Več informacij bo Peugeot izdal po uradni javni predstavitvi, ki naj bi bila 10. septembra.
Kakšno je vaše mnenje o modificiranem 5008? Zaupajte nam vaše mnenje na forumu:
http://avtoforum.net/forum/peugeot-5008-facelift-modificiran-2014-t730.html